Zvnútra von - Čo ponúkam vo svete

Sprevádzam pri hľadaní seba

Vždy, alebo teda dlhé roky som hľadala, čo je to, čo sa potrebuje udiať cezo mňa v tomto svete. Hľadala som veľmi. Veľmi som chcela vedieť to správne povolanie, v ktorom to budem ja. Hľadala som svoju profesijnú identitu a predpokladala som, že sa bude meniť. No v ničom som naozaj nenašla seba. Svoje prirodzené ja. Silné životné udalosti mi dopriali, umožnili, aby moje predstavy o mne, o tom kto som mohli byť rozbité na milión kúskov. A vďaka týmto x kúskom rozhodených v priestore som mohla pocítiť nekonečnosť priestoru, vnútornú slobodu a nájsť tak samu seba, svoje prirodzené ja.

Verím, že každý z nás chceme nájsť samých seba. Tak ako ja, väčšinou hľadáme vo vonkajšom svete. A niekedy si aj myslíme, že hľadáme vo vnútri, no ono naozaj o tom len rozmýšľame. Odpoveď na otázku Kto som nehľadajme slovami, túto odpoveď potrebujeme zažiť.

Silné životné situácie (partnerská kríza, rozchod vo vzťahu, rodičovstvo, strata blízkeho človeka, zamilovanie sa, nešťastná láska, vážne choroby, presťahovanie sa, zmena práce, vyhorenie, depresia, atď.), ktoré nás vyhadzujú z komfortného spôsobu života, sú najlepšími dverami k sebe samým. Za život dostaneme niekoľko príležitostí stretnúť seba ..ako využijeme túto šancu?